Wysokiej jakości akcesoria do sprzątania wspomagają skuteczność prac porządkowych. Producenci, działający na rynku, oferują urządzenia, bazujące na różnorodnych technologiach. Dowiedz się, jakie zalety ma mop, generujący parę wodną.

Usuwanie zarazków

Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla osób, wykazujących dużą wrażliwość na różnorodne bakterie oraz roztocza kurzu. Za pomocą mopa parowego można dokładnie wyczyścić domowe powierzchnie bez konieczności stosowania środków chemicznych. Urządzenie za pomocą gorącej pary, dezynfekuje podłogę, w ten sposób likwidując nagromadzone grzyby i drobnoustroje. Dzięki temu oczyszcza powierzchnię w lepszy sposób , jednocześnie nie pozostawiając nieprzyjemnego zapachu jak np. woda z detergentem.

Czyszczenie dywanów

Za pomocą urządzenia można usuwać uciążliwe plamy z tapicerki oraz wykładziny. Ciśnienie generowane przez mop doskonale usuwa brud nagromadzony w strukturze włosia dywanu. Urządzenie dezynfekuje również podłoże, zapewniając komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Odpowiednia temperatura przyśpiesza proces odprowadzenia nadmiernej wilgoci. Mopy wyposażone są również w funkcje kontroli ilości używanej pary. Moc urządzenia można więc dostosować do rodzaju czyszczonej powierzchni.

Podłogi wykonane z naturalnego tworzywa

Mopy parowe składają się z wymiennych elementów, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystywane przez wiele lat. Mopy można również używać do delikatnych powierzchni wykonanych z naturalnego tworzywa. Należy jednak pamiętać o ustawieniu najniższej mocy urządzenia. Naturalne podłogi, wykazują bowiem dużą wrażliwość na nadmierną ilość wilgoci. Za pomocą mopa parowego można również usunąć uciążliwe plamy z ceramicznych oraz kamiennych powierzchni.

Urządzenia Leifheit stanowią świetne rozwiązanie dla osób, wykazujących nadwrażliwość na bakterie i roztocza kurzu. Sprawdzą się również w codziennym usuwaniu zanieczyszczeń z różnorodnych powierzchni domowych.