Organizujesz wesele i zastanawiasz się jak je urozmaicić, aby goście zapamiętali ta imprezę jak najdłużej ? Organizujesz małe przyjęcie i chcielibyście zawrzeć w jego programie kilka niespodzianek dla gości ? Sprawdź co sprawdzało się w ostatnich latach, co było na topie i nad czym warto się zastanowić organizując własne wesele.

Napis LOVE

Któż z nas nie widział na relacji zdjęciowej, filmie, lub osobiście nie spotkał się z napisem LOVE. Mniejsze, większe, świecące na biało lub w kolorze. Nawet pojawiły się już napisy innej treści mające stanowić uzupełnienie lub odmianę love, który być może niektórym się po prostu opatrzył. Napis love, miłość lub inny jest znakomitym tłem do zdjęcia i stanowi wydaje się ponadczasową dekorację wnętrza sali.

Foto budka

Ciężko stwierdzić od kiedy na rynku weselnym znajduje się usługa foto budki, ale można z pewnością powiedzieć, że cieszy się niesłabnącą popularnością. Mobilne, dmuchane, do zastosowań w środku czy też na świeżym powietrzu. Wiele jest ich odmian. Niezaprzeczalną zaletą foto budki jest pozytywne nastawienie gości i materialna pamiątka pozostająca w ich dłoniach po imprezie.

Wodzirej na wesele

Nie sposób zorganizować udane wesele bez osoby, która ją poprowadzi gustownie i ze smakiem. Ta osoba zwana jest wodzirejem. Część osób szperając po Internecie w poszukiwaniu wodzireja, szuka konferansjera, czy po prostu didżeja spełniającego te funkcje. Zapowiedzi, konkursy, żarty, toasty, tańce wiele jest zadań wodzireja konferansjera. Często można zatrudnić zespół weselny, który w swoim szeregu posiada wodzireja. Innym sposobem na uatrakcyjnienie imprezy jest duet DJ + Wodzirej na wesele , który zaserwuje najlepszą muzykę na wesele i poprowadzi imprezę od strony tańców i konkursów.

Ciężki dym na pierwszy taniec

Atrakcyjny, przepiękny, ponadczasowy, stylowy pierwszy taniec ? Z pewnością ułatwi Wam to ciężki dym. Najlepszy efekt obecnie uzyskać można z maszyn na suchy lód, które to produkują dym gęsty i utrzymujący się podczas tańca przy samej podłodze do wysokości kolan. Często tak zwany taniec w chmurach jest rozwiązaniem dla osób, które stresują się pierwszego tańca. Nie są gwiazdami parkietu, a może nie lubią publicznych wystąpień i pokazywania się większej ilości osób. Jesteś taką osobą ? Rozważ możliwość zamówienia usługi ciężki dym na pierwszy taniec.

Dodatkowe oświetlenie sali

Dekoracje oświetleniowe sali weselnych i wszelakich innych to nowoczesny i bezinwazyjny sposób na zmianę wystroju wnętrza. Przytulne kolory (do wyboru) znakomicie sprawdzając się z salach o białych ścianach, potrafią całkowicie odmienić ich wygląd. Światło wydobywające się z urządzeń oświetleniowych znakomicie komponuje się we wnęki, okna, gzymsy i inne architektoniczne kształty. Oświetlenie miejsca siedzącego, czy też stołu Pary Młodej ? Jak najbardziej jest możliwa jest miejscowa zmiana charakteru przestrzeni.

Projektor do prezentacji filmowej

Wiele Par Młodych wykorzystuje projektory do prezentacji filmowych lub zdjęciowych podczas podziękowań dla Rodziców. Można oczywiście skorzystać z wypożyczalni projektorów i ekranów, aby uświetnić podziękowania nie tylko Rodzicom, ale gościom. Pamiętajcie o dźwięku, który niejednokrotnie jest elementem zintegrowanym z prezentacją. Ponieważ moc głośnika z laptopa czy projektora jest niewielka, podczas wesel na kilkadziesiąt osób, czy większych należy podpiąć nagłośnienie. Można do tego użyć głośników komputerowych, przenośnej wieży, lub skorzystać z nagłośnienia didżeja czy orkiestry.