Najlepsze miejsca na romantyczny weekend we dwoje są położone z dala od dużych aglomeracji w niewielkich miejscowościach wśród lasów, łąk i innych leśnych ścieżek. Nie opłaca się ich szukać w rankingach najpopularniejszych atrakcji turystycznych, ponieważ zakochani lepiej poczują się w kameralnym hotelu, w którym panuje miła atmosfera i jest okazja, by spędzić czas tylko we dwoje. SPA dla dwojga, weekend nad morzem poza sezonem, górskie uzdrowisko czy malownicze Mazury to propozycje, które kuszą pary, które potrzebują komfortu i intymności.

Romantyczny weekend nad jeziorem

Pary szukające ciszy i spokoju chętnie wybierają się na romantyczny weekend na Mazury. Atutem pobytu w krainie tysiąca jezior jest możliwość podziwiania wspaniałych widoków. Długie spacery we dwoje sprzyjają bliskości i zacieśnianiu więzi w związku. Jeziora są piękne bez względu na porę roku, a jesienne nostalgiczne klimaty dają okazję do zatrzymania gonitwy myśli i chwili wytchnienia dla umysłu. Kojąco na zmysły działa także zapach łąk i lasów oraz przebywanie na łonie natury. Po zadbaniu o komfort psychiczny przyjemnie będzie zaszyć się w komfortowym apartamencie lub skorzystać z zabiegów przygotowanych w gabinecie SPA dla dwojga. Weekend to doskonała okazja, by się odprężyć i zadbać o związek. Pozwól sobie na pobyt w luksusowym hotelu z przestronnie i komfortowo urządzonymi pokojami. Przytulne wnętrze apartamentu stanie się miejscem, w którym będziecie mogli spędzić błogie chwile razem. Czy można znaleźć lepsze miejsce na romantyczny weekend?

Krótki urlop nad morzem poza sezonem

Miejscowości nad polskim morzem poza sezonem są interesującym miejscem, gdy chcesz uciec od rzeczywistości i przeżyć romantyczny weekend tylko we dwoje. Pary z długim stażem nierzadko narzekają na brak okazji do spędzenia czasu bez dzieci. Wybór polecanego ośrodka SPA dla dwojga na weekend pozwoli zrelaksować się i spędzić miłe chwile razem. O oderwaniu od obowiązków marzą również zmęczeni rodzice. Nawet od najsłodszych maluchów niekiedy ma się ochotę odpocząć i pobyć w ciszy bez ich żywiołowej i wszędobylskiej natury. Niestety pogoda nad Bałtykiem często nie rozpieszcza nawet latem, a jesienne i wiosenne sztormy potrafią uczynić spore spustoszenie. Wichura, fale zalewające brzeg aż po klify i ryczące morze to żywioły, które mają swój urok i zawsze znajdą się zwolennicy tego rodzaju atrakcji. Jeżeli lubicie włóczęgę po długich, pustych plażach to dobra okazja, by przewietrzyć głowę. Na romantyczny weekend z partnerką lub partnerem możecie też wybrać spokojniejsze miejsce np. kameralną miejscowość uzdrowiskową w południowej części Polski. Morze czy góry… a może Mazury?

Luksusowe SPA dla dwojga – wymarzony weekend dla zakochanych

Umiarkowany ciepły klimat panujący w województwie dolnośląskim, sprzyja  uprawie winorośli i powstawaniu coraz większej liczby winnic. W Sudetach, a szczególnie w Kotlinie Kłodzkiej pogoda sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu przez cały rok.

Rozpoczynające się już w czerwcu letnie dni, często kończą się dopiero pod koniec września. To sprawia, że wiele osób decyduje się na wyjazd już po sezonie, by uniknąć tłumów. Każda pora roku zarówno na Mazurach, w górach, jak i nad morzem ma swoje uroki. Gdzie znaleźć SPA dla dwojga? Weekend w Polanicy-Zdroju, Dusznikach albo w Kudowie-Zdroju może być fantastycznym doświadczeniem dla zakochanej pary. Hotele oferują pakiety na pobytowe i zabiegi, a wykwintna kolacja przy świecach ze wspaniałym winem w hotelowej restauracji „podkręci” atmosferę i sprawi, że romantyczny weekend stanie się niesamowitym wspomnieniem.

Pozostańmy w południowej części Polski, w Beskidzie Sądeckim, gdzie znajdziemy wspaniale wyposażone SPA dla dwojga. Weekend w Krynicy-Zdroju to okazja, by zregenerować ciało i skorzystać z zalet naturalnych źródeł wód mineralnych. Komfortowo wyposażone pokoje, sensualne zabiegi w SPA i rozpieszczanie podniebienia w restauracji hotelowej umilą chwile spędzone tylko we dwoje.