Chcesz uzyskać pożyczkę na dowolny cel przy minimum formalności? Nieoczekiwanie pojawiła się potrzeba, na którą potrzebujesz dodatkowe środki gotówkowe? Nie chcesz pozbywać się gotówki? Nie zwlekaj! Skorzystaj z oferty pożyczki przez Internet City Banku Handlowego. Poniżej przedstawiamy główne warunki dotyczące szybkiej pożyczki.

Wybierz pożyczkę zanim upłynie termin

City Bank Handlowy reklamuje swoją pożyczkę sloganem: „Pssstryk… i masz pożyczkę bez prowizji!”, który sam przez się sugeruje, że w ramach oferty bankowej udzielany jest produkt gotówkowy, który nie wymaga od pożyczkobiorcy wielu formalności. Jak to jest możliwe? City Bank Handlowy zawęża możliwość otrzymania pożyczki do czterech kroków.

Krok pierwszy – wypełnienie wniosku online o pożyczkę

Krok drugi – potwierdzenie tożsamości, do której wystarczy zdjęcie z dowodu osobistego lub… selfie

Krok trzeci – przesłanie dokumentu dochodowego i zatwierdzenie pożyczki

Krok czwarty – przekazanie decyzji pożyczkowej SMS-em

Warunki szybkiej pożyczki w City Handlowy

Jeżeli chcesz skorzystać z szybkiej pożyczki online – City Handlowy, musisz się pospieszyć. Promocyjna oferta trwa do 15 października 2021 r. Oczywiście, bank zastrzega sobie możliwość przedłużenia oferty, ale nigdy nie mamy pewności, że ta sama promocja pojawi się ponownie.

Warunki, które dostępne są w ramach oferty promocyjnej wyglądają następująco:

  • Najważniejszym aspektem jest szybki proces online
  • Możliwość otrzymania pożyczki na dowolny cel
  • Dostępna kwota pożyczki od 1000 zł do 150 000 zł
  • Okres kredytowania od 9 do 24 miesięcy
  • 0% prowizji
  • Zmienne oprocentowanie 7,19%

Wysokość miesięcznej raty pożyczki od CitiBank, sprawdzisz na stronie City Banku Handlowego dedykowanej pożyczce online. Wybierając minimalną kwotę 1000 zł rozłożoną na 9 miesięcy musimy się liczyć z ratą na poziomie 114 zł. Ta sama kwota rozłożona na okres dwóch lat wyniesie zaledwie 45 zł.

Na stronie znajdziesz również przykład reprezentatywny uwzględniający całkowite koszty pożyczki oraz wzór umowy o pożyczkę gotówkową. Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z warunkami i zapisami w umowie jeszcze zanim zdecydujesz się na pożyczkę i rozpoczniesz procedurę online.

Jeżeli chcesz przeczytać o innych produktach gotówkowych i instytucjach, które oferują szybkie pożyczki przez Internet dopasowane do potrzeb niejednego klienta, zapraszamy do zapoznania się z artykułami zamieszczonymi na wiecejgotowki.pl.