Długopisy z imieniem to dość popularny gadżet. Czy zastanawiałeś się jednak nad tym, do czego można je wykorzystać? Wbrew wszelkim pozorom okazuje się, że ten przedmiot może okazać się wielkim hitem. Jest tylko jeden warunek – musisz nadać mu właściwe zastosowanie. Sprawdź, jakie są nasze propozycje i przekonaj się, że długopisy z imieniem mogą być naprawdę bardzo praktyczne.

Długopisy z imieniem, czyli idealny sposób na zagubione akcesoria piśmiennicze

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zgubić długopis? Twoja odpowiedź zapewne jest twierdząca. Są tak małe, że często gdzieś się zawieruszają. Wystarczy zaledwie chwila nieuwagi i kolejny raz musisz kupować nowy egzemplarz. Nieco inaczej sprawa ma się, jeżeli chodzi o długopisy z imieniem. Jest to mocno spersonalizowany przedmiot, dlatego łatwo jest dowiedzieć się, do kogo należy. W tym wypadku istnieje więc bardzo duża szansa, że jeżeli któremuś z Twoich znajomych uda się odnaleźć zgubę, natychmiast domyśli się, że to Twoja własność.

Jest jeszcze inna strona zagubionych długopisów. Otóż są to przedmioty, które często się komuś pożycza. Niestety nie zawsze osoba ta pamięta o tym, aby nam go zwrócić. W efekcie przybory piśmiennicze rzadko wracają do swojego pierwotnego właściciela. Co jednak, gdybyś pożyczył komuś spersonalizowany długopis? Wtedy za każdym razem, kiedy osoba ta weźmie go w ręce, napis przypomina jej, że długopis jest pożyczony i należy go zwrócić odpowiedniej osobie. Dzięki wygrawerowanemu imieniu z łatwością też przypomni sobie, czyj jest ten przedmiot. Jak widać, dzięki tak prostemu rozwiązaniu za każdym razem z łatwością odnajdziesz swój długopis.

Długopisy z imieniem jako prezent na każdą okazję!

Pomyślisz zapewne, że długopis z imieniem nie nadaje się na prezent. Postaramy się jednak wyprowadzić Cię z tego błędu. To wcale nie musi być jedynie tandetny gadżet dla dzieci. Wystarczy jedynie, że odpowiednio go dobierzesz i może stać się naprawdę unikalnym podarunkiem.

Jest niedrogi, a zarazem niezwykle funkcjonalny. Masz więc gwarancję, że na pewno będzie używany i to praktycznie codziennie. Warto jednak zwrócić uwagę na pewną kwestię, a mianowicie na to, że wybrany przez Ciebie przedmiot powinien być przede wszystkim elegancki i bardzo ciekawy. Taki długopis znajdziesz np. w e-sklepie https://jalubieto.pl/. W ofercie czeka na Ciebie między innymi bardzo stylowy model stworzony z myślą o kobietach. Wyposażony został w mieniące się kryształki, które pokochają wszystkie wielbicielki błyskotek. Posiada też dodatkową funkcję w postaci rysika do smartfona lub tabletu, która w dzisiejszych czasach może być naprawdę przydatna. To narzędzie do pisania na pewno mile zaskoczy obdarowaną.

Spersonalizowany długopis możesz podarować na naprawdę wiele okazji. Jest to typowy klasyk, który sprawdzi się zwłaszcza jako prezent na imieniny, urodziny, dla mamy, na Dzień Kobiet lub nawet jako unikalny podarunek dla uczniów. Jak widać, jest bardzo uniwersalny, więc możesz go wręczyć niemal każdemu i to bez względu na wykonywany zawód. Każdy z nas przecież używa długopisów.

Jest to prezent, który możesz idealnie dopasować do osoby, której ma zostać wręczony. W tym wypadku od razu widać, komu jest on dedykowany. Długopis z imieniem może stanowić też świetną pamiątkę. Obdarowana osoba, kiedy tylko na niego spojrzy, zawsze pomyśli właśnie o Tobie. Być może również właśnie dzięki Tobie w końcu znajdzie sposób na zagubione przybory piśmiennicze!