Wieczór kawalerski jest szczególnym dniem w życiu każdego, przyszłego Pana Młodego. Jest to bowiem symboliczny dzień „pożegnania wolności”. Oczywiście, nie każdy przyszły mąż korzysta z tego przywileju i puszcza wodzy fantazji tego wieczoru. Nie każdy decyduje się bowiem na organizację wieczoru kawalerskiego, jednak jeśli skorzysta z możliwości spędzenia niezapomnianego wieczoru w gronie przyjaciół, warto, aby wieczór ten był niezapomniany. Poniżej przedstawiamy najciekawsze i najbardziej nietuzinkowe pomysły na spędzenie wieczoru kawalerskiego.

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski

Wieczór ten, jako „ostatni dzień wolności Pana Młodego” powinien przede wszystkim jemu sprawić radość. Pomysł czy temat przewodni imprezy powinien być dopasowany przede wszystkim do osobowości Pana Młodego. To także doskonała okazja, aby zrealizować pomysły, nawet te najbardziej szalone. W końcu to jedyna taka możliwość w życiu! Najczęściej imprezy tego typu odbywają się w wynajętych apartamentach lub klubach nocnych. Niezwykle popularny do organizowania tego typu imprez jest warszawski klub nocny. Klub ten nosi nazwę New Orleans. Jest to Gentlemen’s Club ze striptizem na bardzo wysokim,  wręcz europejskim poziomie  premium z nocną restauracją, (co pozwala nie martwić się przekąskami w ten niezwykły wieczór), zlokalizowany w Warszawie. Jest to wręcz idealne miejsce, aby przeżyć niesamowity wieczór kawalerski. Ofertę dla wieczorów kawalerskich w New Orleans sprawdź tutaj.

Z uwagi na to, iż Panowie nie przejmują się warunkami pogodowymi, niezwykle modne są również imprezy plenerowe. Jednym słowem mężczyźnie zazwyczaj nie przejmują się takimi aspektami, jak złe warunki pogodowe czy duża odległość od domu. Odwrotnie! Im bardziej szalony pomysł, tym lepsza zabawa się zapowiada. W końcu każdy mężczyzna w pewnym stopniu przypomina Piotrusia Pana. Zatem niezwykle modny jest paintball, gokarty,skok ze spadochronem,weekendowy wypad pod namioty,gry miejskie czy zyskujący coraz większą popularność kurs driftingu.

Jeśli Pan Młody stroni od wszelkich „zabaw” w terenie, warto rozważyć wieczór gier. Tak spędzony czas pozwoli nie tylko wrócić do wspomnień z dzieciństwa, ale także spędzić świetnie czas w gronie najbliższych.

Warto o tym pamiętać!

Podczas wieczoru kawalerskiego oczywistym jest, że w żaden sposób nie może zabraknąć jedzenia. Tego szczególnego wieczoru zazwyczaj panowie w ogóle nie liczą kalorii i jedzą po prosu to co lubią najbardziej albo na co mają ochotę. Wieczór, ponieważ najczęściej stoi pod znakiem alkoholu, najlepiej rozpocząć od ciepłego posiłku. Najlepiej sprawdzi się pizza,kebab,pieczone udka,hamburgery czy tortille. W zależności od gustu Pana Młodego można również wybrać sushi czy owoce morza. To w końcu Jego wieczór!

Podobnie jak kobiety, które na wieczór panieński często zamawiają torty udekorowane penisem z masy cukrowej, także i w tym wypadku można zdecydować się na zamówienie potraw nawiązujących do kobiecych kształtów. Jednak warto zachować i nie przekroczyć przy tym granic dobrego smaku.

Przede wszystkim w trakcie wieczoru kawalerskiego warto nie zapominać o kilku złotych radach. Przede wszystkim, w trakcie imprezy spożywajcie również inne napoje, oprócz tych zawierających alkohol. To pozwoli nie dopuścić do odwodnienia organizmu. Dodatkowo, jak mówi stara, lecz nigdzie niezapisana zasada, nie należy mieszać gatunków alkoholu. Najlepiej przez całą imprezę trzymać się jednego rodzaju. Równość w tym wypadku nabiera również nowego znaczenia. Pijcie wszyscy równo, to pozwoli Wam zachować jednakową formę do końca imprezy.