Wyjątkowe święta i uroczystości wymagają szczególnej oprawy. Mowa tu przede wszystkim o takich wydarzeniach jak urodziny, imieniny, wesela, chrzciny czy komunie. Zarówno goście jak i organizatorzy powinni jak najlepiej przygotować się do ważnych uroczystości i zadbać o wszystkie niezbędne dodatki. W naszym dzisiejszym artykule podpowiadamy, w jaki sposób wybierać kartki okolicznościowe i podziękowania i które z nich sprawdzą się na poszczególne okazje.

Kartki okolicznościowe dla bliskich – jak je wybrać?

Kartki z życzeniami możesz wręczać przy niezliczonych okazjach. Jeszcze do niedawna najczęściej wysyłane były na Boże Narodzenie i Wielkanoc, dziś jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze. Towarzyszą różnym sytuacjom i mogą umilić wiele ważnych wydarzeń. Parę ciepłych słów, płynących prosto z serca, wypisanych na eleganckiej kartce to dobry sposób na uczczenie niemal każdej okazji. Aby Twoja kartka dla bliskiej Ci osoby została zauważona, warto postawić na taką, która wyróżnia się starannością wykonania i niebanalnym wyglądem.

Kartki okolicznościowe – doskonały sposób na podziękowanie

Wybór właściwej kartki okolicznościowej nie jest łatwym zadaniem. Należy poświęcić mu nieco czasu. Kartka z pewnością powinna być dopasowana do osoby obdarowywanej, łączącej Was więzi oraz być adekwatna do okazji. W ten sposób na dzień mamy dobrze sprawdzi się kartka okolicznościowa z podziękowaniami za lata poświęceń. Przyjaciółce na urodziny możesz podarować kartkę wyrażającą wdzięczność za długą przyjaźni, zaś dla osoby ukochanej, będzie to kartka przepełniona emocjami.

Kartki ręcznie robione

Ręcznie wykonane kartki z życzeniami, mogą być wyborem idealnym. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że taki rodzaj kartek z pewnością wyróżni się w tłumie. Wytwory pracy rąk ludzkich zawsze przyciągają uwagę poprzez swą oryginalność i wyjątkowy charakter. Na próżno szukać dwóch takich samych egzemplarzy! Możesz więc mieć pewność, że kartka, którą podarujesz bliskiej osobie, będzie jedyna w swoim rodzaju.

Kartkę hand made możesz wykonać samodzielnie. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, lub uważasz, że nie jest to zajęcie dla Ciebie, zdecyduj się na zakup gotowego produktu.

Podziękowania dla gości – niezbędne przy wielu okazjach

Podziękowania dla gości są coraz bardziej popularne. Dotychczas spotykane na weselach, dziś towarzyszą już przy wielu innych okazjach. Chrzciny, komunia, a nawet urodziny czy imieniny – każde wydarzenie jest dobre, by wyrazić wdzięczność dla osób, które chcą je z Tobą celebrować. Jest to bardzo miły gest w stosunku do tych, którzy poświęcili swój czas, aby być z Tobą podczas ważnego wydarzenia.

Podziękowania dla gości nie muszą być niczym nadzwyczajnym. Nie musi to być drogi prezent, gdyż w tej sytuacji liczy się przede wszystkim gest. Niewielki drobiazg może wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej i na długi czas pozostać w jej pamięci. Warto zatem wybierać takie upominki, które będą uniwersalne. Oznacza to, że wybierając podziękowania dla gości weselnych, musisz mieć na uwadze, że wręczysz je zarówno swoim kolegom, jak i babciom.

Pomysły na oryginalne podziękowania dla gości

W sklepie internetowym https://psdziekuje.pl/ znajdziesz szeroki wybór produktów, którymi podziękujesz swoim gościom za przybycie. Oferuje on m.in. miodki oraz personalizowane magnesy. Sprawdzą się podczas takich uroczystości jak wesele, chrzciny czy Pierwsza Komunia Święta.