1. Plakat Zdrapka #100 Naszych Randek

Jeżeli czujesz, że w Waszym związku zagościła stagnacja, a wymyślanie kolejnych romantycznych spotkań jest dla Ciebie coraz trudniejsze, to plakat typu „100 Naszych Randek” sprawdzi się idealnie! Jest to doskonały prezent dla niej, a jednocześnie ogromne udogodnienie dla Ciebie! Każda zdrapka kryje pomysł na randkę, a jak sama nazwa wskazuje, jest ich aż 100!

2. Zakochane kubeczki

Idealny prezent dla dziewczyny, która jest smakoszem kawy lub herbaty. Kupując dwa kubki, tworzące spójną całość, dajesz wyraz swoich uczuć. Od teraz możecie spędzać romantyczne wieczory, popijając aromatyczne napoje z dopasowanych do siebie kubków, które mogą symbolizować Wasze dopasowanie!

3. Koc z rękawami

Każdy mol książkowy wie, jak trudno przykryć się szczelnie kocem, jednocześnie trzymając książkę w ręku. Rozwiązaniem, które na pewno przypadnie do gustu każdej ciepłolubnej dziewczynie, będzie koc z rękawami. Swoboda ruchu i ciepło jednocześnie – połączenie idealne.

4. Zegar z ramkami na zdjęcia

Będzie to idealny prezent dla niej, szczególnie jeżeli lubi nietuzinkowe, spersonalizowane podarunki. Pokaż, że o niej myślisz, samodzielnie dobierając Wasze wspólne zdjęcia! Na zegarze mieści się 12 fotografii, jedna na każdą godzinę. Patrząc na ten prezent, Twoja wybranka za każdym razem będzie mogła przypominać sobie inne wydarzenie, które wspólnie przeżyliście.

5. Antystresowy Mops

Dla miłośniczki czworonożnych przyjaciół fantastycznym prezentem będzie antystresowy gadżet do ugniatania w formie głowy mopsa. Uroczy, niewielkich rozmiarów, a dodatkowo pomoże zredukować napięcie nawet najbardziej zestresowanej dziewczynie!

Postaw na coś bardziej oryginalnego i niepowtarzalnego niż kwiaty czy czekoladki. Przy następnej okazji zaskocz swoją dziewczynę, wybierając nietuzinkowy prezent, odpowiedni do jej usposobienia i charakteru.