Letnie porządki to częsty „must have” w każdym domostwie. Co prawda większość z nas lato kojarzy bardziej z wakacjami, relaksem, i pobytem poza domem… jednak część z nas poświęta ten czas na letnie porządki. Sprawdźmy, co potrzebne jest letnim pracusiom!

Łazienka / toaleta

Lato to okres częstszego korzystania z toalety oraz prysznica. Na pomoc biegną różnorodne preparaty do czyszczenia i dezynfekcji łazienek i toalet, m.in. Cif Professional 2in1 Washroom Cleaner, Domestos Professional Grout Cleaner.

Mycie podłogi

Mycie podłogi to nieodzowny element lata. To w końcu czas gdy my, nasze dzieci oraz nasze zwierzęce pupile mogą ganiać w tę i z powrotem od ogrodu czy tarasu do domu. Jest to zazwyczaj powód brudnej podłogi. Jak sobie z nią poradzić? Używając np. środka Cif Professional Wood Floor Cleaner dla podłóg drewnianych, bądź też preparatów Multisurface do podłóg kaflowych lub innych.

Pomieszczenia domowe

Lato to również okres intensywnego wietrzenia pomieszczeń. Sprzyja to osadzaniu się kurzu, dlatego też koniecznie trzeba go na bieżąco usuwać, aby pozbyć się drobnoustrojów. Polecanymi do tego celu preparatami są na pewno Cif Professional Multi Surface Cleaner w wygodnej formie sprayu, a także inne preparaty specjalistyczne, m.in. do powierzchni drewnianych jak np. Cif Professional Wood Polish.

Pranie

Ze względu na częste upały, większość z naszych codziennych porządków to… częste pranie odzieży oraz pościeli! Niestety szybko staje się ona nieświeża i przepocona, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie środków takich jak: Coccolino Professional Deosoft Easy Iron, Omo Professional Laundry Detergent Automat Color czy Coccolino Spring Flower.

Powierzchnie

Najbardziej uniwersalne środki to idealny wybór na lato, podczas którego co chwilę potrzebne jest przecieranie różnorakich powierzchni. Preparaty do czyszczenia wszystkich powierzchni wodoodpornych przydadzą się w każdym domu.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Pro Formula by Diversey.