Co napisać dziewczynie na dobranoc

SMS / wiadomość na komunikatorze na dobranoc to świetny sposób na zakończenie dnia. To mogą być twoje ostatnie słowa przed pójściem spać. Możesz go użyć, aby się pożegnać lub po prostu powiedzieć „tęsknię za tobą”.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o wiadomości tekstowej na dobranoc, jest to, że musi być krótka i słodka, więc pisz tylko to, co konieczne. Jeśli chcesz pożegnać się na wieczór, napisz po prostu „dobranoc” lub „do zobaczenia jutro”. Jeśli to tylko szybkie przywitanie, spróbuj powiedzieć coś w stylu „myślę o tobie” lub „tęskniłem za dzisiejszą rozmową”.

Idealny tekst do wysłania swojej dziewczynie w nocy nie jest łatwy do wymyślenia. Chcesz, żeby było słodkie, ale nie za słodkie. Chcesz, żeby było zabawnie, ale nie za śmiesznie. Chcesz, żeby było sprytnie, ale nie za mądrze. To delikatna równowaga, której nie zawsze można osiągnąć w jednej wiadomości tekstowej. Ale nie martw się! Zrobiliśmy to za Ciebie i oto niektóre z naszych ulubionych tekstów, które możesz wykorzystać jako inspirację:

1) „Mam szczęście, że znalazłem kogoś takiego jak ty”.

2) „Nie mogę się doczekać, aż będziemy razem starzy i siwi”.

3) „Jesteś moją ulubioną osobą na świecie”.

4) „Jesteś moim najlepszym przyjacielem”.

5) „Tęsknię za tobą bardziej niż za czymkolwiek innym”.

Jeśli to twoja dziewczyna, bądź bardziej kreatywny w swoich słowach i powiedz jej, ile dla ciebie znaczy. Tylko pamiętaj, żeby nie być zbyt soczystym, bo to może ją odstraszyć!

7 pomysłów co napisać dziewczynie na dobranoc, gdy cię nie ma

Najlepszym sposobem utrzymywania kontaktu ze swoją dziewczyną jest wysyłanie jej wiadomości tekstowych. Oto kilka pomysłów, które możesz jej wysłać:

1. Tęsknię za tobą!

2. Tak bardzo cię kocham!

3. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mnie spotkała!

4. Nie mogę się doczekać, kiedy znów cię zobaczę!

5. Jesteś najpiękniejszą osobą na świecie!

6. Kiedy jesteśmy razem, sprawiasz, że czuję się niezwyciężony!

7. Jestem szczęściarą, że mam w swoim życiu kogoś takiego jak ty! 8. Dziękuję, że jesteś dla mnie wszystkim i więcej, przez cały czas, każdego dnia i każdej nocy 🙂

4 sposoby, aby życzyć swojej dziewczynie dobrej nocy ze słodkimi snami

Wiadomości na dobranoc to świetny sposób na miłe zakończenie dnia i sprawienie, by partner poczuł się kochany i doceniany. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednie słowa, które sprawią, że poczują się zaopiekowane, wyjątkowe i kochane.

1) „Mam nadzieję, że masz dziś słodkie sny”.

2) „Tak bardzo cię kocham. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć cię jutro”.

3) „Słodkich snów, kochanie”.

4) „Będę myślał o tobie, zanim zasnę tej nocy”.