Depilacja bezpaskowa to alternatywa dla częściej stosowanych pasków z bawełny lub flizeliny. Podczas tego zabiegu kosmetyczka używa nawet kilkudziesięciu jednorazowych szpatułek, a wszystko to dla komfortu i bezpieczeństwa klientów. Cała magia tkwi w wosku i unikatowej recepturze, opartej na naturalnych składnikach. Wosk pszczeli nie przykleja się do skóry, dlatego można powiedzieć, że to bezbolesna depilacja, nawet gdy depiluje się wrażliwe miejsca. Które partie ciała kobiety i mężczyźni depilują w gabinetach kosmetycznych najczęściej?

 

Depilacja pach woskiem

Depilacja bezpaskowa ma wiele zastosowań i może być użyta praktycznie wszędzie. Jednym z najczęściej depilowanych miejsc, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn są pachy. Wynika to z dwóch powodów, a pierwszym z nich są walory estetyczne. Gładka skóra pod pachą sprawia o wiele lepsze wrażenie latem, gdy pokazujemy więcej ciała w topach na ramiączkach lub koszulce z krótkim rękawem. Włosy, które wystają spod męskiego T-shirta, nie wyglądają najlepiej. Kobiety, które zapomniały o depilacji, starają się w ogóle nie pokazywać pach. Drugą kwestią, dla której coraz więcej ludzi decyduje się na skorzystanie z tego typu zabiegu, jest higiena. Latem, gdy wysokie temperatury powodują nadmierną potliwość, bujne owłosienie pod pachą może być przyczyną dyskomfortu.

Depilacja u kosmetyczki to jedna z metod radzenia sobie z owłosieniem. Jest wiele innych sposobów, ale żaden z nich nie daje takich efektów. Najpopularniejsze, jednakże bardzo krótkotrwałe, jeśli chodzi o trwałość efektu gładkiej skóry, jest stosowanie jednorazowych maszynek do golenia. Maszynka i pianka pozwalają w precyzyjny i szybki sposób pozbyć się niechcianych włosków, natomiast minusem jest to, że tylko je przycinają, a nie usuwają wraz z cebulką.

Dlaczego lepiej depilować pachwiny woskiem niż golić maszynką?

Depilacja pachwin woskiem pozostawia na długo idealnie gładką skórę. Kiedy używa się maszynki do golenia, zabieg trzeba powtarzać nawet codziennie. To dość kłopotliwe i czasochłonne, szczególnie rano, gdy liczy się każda minuta. Inną, skuteczną metodą radzenia sobie z włosami jest laser. W ten sposób można się pozbyć owłosienia na długie lata. Barierą dla klientów jest ogromny koszt, związany z wydepilowaniem całego ciała, a trzeba pamiętać, że jeden zabieg laserem nie wystarczy i trzeba kontynuować terapię kilka razy. Usunięcie włosów z ciała laserem może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Metodą na każdą kieszeń jest depilacja u kosmetyczki ciepłym woskiem i choć istnieją również inne środki depilacji, ten jest najskuteczniejszy, szybki i gwarantuje długotrwały efekt. Wosk w szybki sposób pozwala pozbyć się niechcianych włosków nawet na kilka tygodni, a dodatkowo, cena jednego zabiegu jest na tyle przyjazna, że każdy może sobie na to pozwolić.

Depilacja woskiem krok po kroku – Magic Wax

Do walki z owłosieniem na twarzy i ciele najlepiej sprawdza się depilacja woskiem. Krok po kroku, każdą partię ciała można w ten sposób wydepilować i cieszyć się idealnie gładką skórą. Bezbolesną depilację wymyśliła kobieta, wprowadzając na rynek usług kosmetycznych autorski produkt – Magic Wax. Jest to wosk unikatowy, stworzony dla wszystkich klientów, którzy chcą spróbować depilacji woskiem, ale boją się bólu.

Magic Wax to genialne rozwiązanie, dzięki któremu depilacja torsu u mężczyzn, czy depilacja pachwin woskiem u kosmetyczki nie boli! Magic Wax podczas aplikowania nie przykleja się bezpośrednio do skóry, ponieważ pokrywa tylko same włoski. Dzięki temu, podczas odrywania, ból jest zdecydowanie mniej odczuwalny, a często w ogóle nie występuje. Magic Wax został stworzony w 100 proc. z naturalnych produktów na bazie wosku pszczelego, dlatego jest bezpieczny i przyjemny dla skóry. Podrażnienia po depilacji praktycznie nie występują, skóra jest piękna, jedwabista i idealnie gładka już pierwszego dnia. To najlepszy sposób na depilację latem i „na ostatnią chwilę”, przed ważnym spotkaniem, randką lub imprezą.