punkty-bpKażdy, kto korzysta z wygody jazdy samochodem przynajmniej raz w życiu tankował paliwo na jednej z licznych stacji BP. Spora część kierowców korzystających ze stacji BP zbiera punkty na swojej karcie Payback. Przychodzi jednak czas, kiedy mamy ochotę owe punkty wykorzystać. Jak sprawdzić punkty BP?

 

Punkty Payback na stacjach BP można zbierać na kilka różnych sposobów. Po pierwsze – tankując paliwo, po drugie – korzystając z myjni, po trzecie robiąc zakupy w sklepie BP lub też po czwarte – kupując np. swoją ulubioną kawę w Wild Bean Cafe na stacjach BP. Gdy już stwierdzimy, że uzbierała się już całkiem spora liczba punktów zaczynamy się interesować jak sprawdzić nasze punkty BP.

Jak sprawdzić punkty PB w prosty sposób? Do tego będzie niezbędna nasza karta Payback oraz dostęp do internetu. Gdy już mamy przed sobą kartę Payback, wchodzimy na stronę internetową https://www.bpkatalog.pl i odnajdujemy zakładkę “Jak zbierać punkty?” Na samym dole strony, na niebieskim tle ukaże nam się treść “ Twoja Karta Payback”. Jak sprawdzić punkty BP? W przeznaczoną do edycji rubrykę wpisujemy numer naszej karty payback i klikamy w przycisk “Sprawdź”. 10-cyfrowy numer karty znajdziemy zawsze na odwrocie swojej karty. Oczywiście, by mieć dostęp do salda punktów musimy wcześniej zarejestrować naszą kartę Payback.

W momencie gdy już wiesz jak sprawdzić punkty BP i widzisz dokładnie, ile ich jest możesz zdecydować jak je spożytkować. Swoje punkty Payback możesz wymieniać na nagrody z Katalogu BP, który również jest dostępny na stronie internetowej BP. Zapłacisz nimi także za produkty oraz usługi z oferty stacji.

Punkty Payback możemy zbierać na każdej stacji BP na terenie całego kraju. Na stronie internetowej stacji BP znajduje się mapa, która pozwala swobodnie wyszukać najbliższą stację BP w naszej okolicy.

 

Grafika: pixabay.com.pl/IADE-Michoko