myjka warsztatowa

Myjka warsztatowa przeznaczona jest do odtłuszczania rozmaitych detali, które wykorzystuje się w produkcji, części warsztatowych: samochodowych, silnikowych i innych. Przy rozbieraniu i regeneracji silników lub innych elementów maszyn przemysłowych istnieje potrzeba ich dokładnego oczyszczenia. Myjki warsztatowe umożliwiają usprawnienie procesu czyszcząco-myjącego i przeprowadzenie go na najwyższym poziomie.

Myjki warsztatowe posiadają dużą powierzchnię roboczą. Dzięki mocnej konstrukcji można nimi myć i regenerować duże elementy, podzespoły silnikowe, samochodowe, motoryzacyjne. Myjka do części samochodowych niezbędna jest wszędzie tam, gdzie należy odtłuścić elementy silnikowe, samochodowe, przemysłowe. Montaż czystych i odłuszczonych elementów jest istotny dla sprawnego działania silnika lub urządzenia przemysłowego. Warsztaty wyposażone w myjki do silników robią bardzo dobre wrażenie na klientach, którzy chętnie korzystają z ich usług.

silnik w warsztacie

Zasady działania myjki warsztatowej

Czyszczenie i mycie elementów, z których korzysta się w warsztacie , dokonuje się w obiegu zamkniętym. Jego działanie wspomaga pompa ssąco-tłocząca, która umożliwia podanie płynu z beczki i doprowadzenie do pędzla przepływowego.

Czyszczenie zatłuszczonych elementów, detali i innych komponentów silnikowych, części urządzeń obywa się ręcznie, korzystając ze specjalnego pędzla przepływowego. Zalecamy korzystanie ze specjalnego środka czyszczącego, który posiada doskonałe właściwości do mycia i odtłuszczania elementów silnikowych. Preparat czyszczący wraz nieczystościami przepływa przez specjalnie perforowany blat myjki warsztatowej. Dzięki takiej konstrukcji drobiny brudu wędrują na dno beczki.

Preparat czyszczący w postaci płynu znajduje się na górze beczki, a następnie wraca do obiegu. Zasada działania myjki warsztatowej z obiegiem zamkniętym jest prosta, a mimo to pozwala na dokładne pozbycie się brudów i nieczystości z otłuszczonych elementów silnikowych, przemysłowych, na których pracuje się w warsztatach. Płyn, z którego korzystają myjki warsztatowe idealnie sprawdza się w myciu i czyszczeniu elementów silnika, skrzyni biegów i innych części samochodowych i przemysłowych.

Specjalne właściwości płynu czyszczącego umożliwiają pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń tłuszczowych (pozostałości oleju, smaru). Czyszczenie otłuszczonych elementów odbywa się na zimno. Możliwe to jest dzięki specjalnym właściwościom preparatu, z którego korzysta się w myjkach warsztatowych.

Wynajem myjki warsztatowej i kompleksowa obsługa

Właściciele warsztatów chętnie wynajmują i biorą w dzierżawę myjkę do części samochodowych. To dużo tańsze rozwiązanie, niż zakup myjki warsztatowej. Posiadamy wiele modeli myjek do silników od wersji podstawowych do bardziej zaawansowanych. Zajmujemy się nie tylko wynajmem myjek warsztatowych, ale również dostarczamy sprzęt na miejsce, preparaty chemiczne niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu czyszczenia zatłuszczonych elementów. Odbieramy również z warsztatów odpady. Serwisujemy wydzierżawione myjki warsztatowe, robimy przeglądy, wymieniamy zużyte części na nowe. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wynajmu, serwisowania myjek do części samochodowych. Pomagamy w wypełnieniu dokumentacji BDO. W każdej chwili służymy doradztwem w zakresie wynajmu i obsługi myjek warsztatowych. Długofalowa współpraca z nami to gwarancja profesjonalnego funkcjonowania warsztatów samochodowych i innych.

Zapraszamy do współpracy

Na stronie internetowej firmy Myjki360 znajdują się orientacyjne, tylko szacunkowe koszty za wynajem myjki warsztatowej. Ostateczny koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie z naszymi klientami. Myjki warsztatowe posiadają różne gabaryty. Różna jest też wielkość beczki – 60, 80 lub 200L. Pomagamy w dostosowaniu myjki do części samochodowych, która najlepiej sprawdzi się w Waszym warsztacie.