Prowadzisz firmę transportową? Zatem z pewnością wiesz, że musisz inwestować w rozwój przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach, w tym także w zakresie rozliczeń czasu pracy. Jednym z rozwiązań, które mogą usprawnić ten obszar, jest wprowadzenie profesjonalnego oprogramowania dla transportu. Zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla Twojej firmy? Czytaj dalej – wskażemy Ci 3 powody, dla których warto je rozważyć!

1. Szybkie wyliczenie ewidencji czasu pracy

Jednym z najważniejszych obowiązków przewoźników jest sporządzanie i rozliczanie ewidencji czasu pracy kierowców. To obszar, który bywa problematyczny nawet dla doświadczonych przedsiębiorców. Co więcej, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji jest czasochłonne. Jeżeli chcesz skrócić czas wykonywania czynności związanych z rozliczeniami, zainwestuj w oprogramowanie szyte na miarę potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Jednym z docenianych przez przedsiębiorców rozwiązań jest program 4Trans – znajdziesz go np. tutaj https://sklep.install.pl/oprogramowanie-dla-transportu. To rozwiązanie modułowe, którego składowe umożliwiają wyliczenie ewidencji czasu pracy zgodnie z nowymi przepisami. Dzięki niemu zyskasz czas na prowadzenie działań operacyjnych związanych z rozwojem firmy!

2. Oprogramowanie dla transportu – gwarancja prawidłowych rozliczeń

Decydując się na wprowadzenie oprogramowania dla transportu, możesz mieć pewność, że szybko i prawidłowo rozliczysz czas pracy kierowców. Oczywiście, program trzeba najpierw odpowiednio ustawić i dostosować do charakteru Twojej pracy. Wystarczy, że pobierzesz dane z kart kierowców i tachografów, a zapewnisz sobie wgląd we wszystkie aktywności swoich pracowników. Program 4Trans umożliwia również przygotowanie rozliczeń płacy zagranicznej!

3. Uniknij kar za manipulacje

Zaawansowane technologicznie programy dla firm transportowych umożliwiają nie tylko bezbłędne rozliczanie czasu pracy – mogą także uchronić Cię przed wysokimi karami podczas kontroli uprawnionych do niej organów. Jak to możliwe? Oprogramowanie skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy pozwoli Ci szybko i skutecznie wykryć wszelkie nieprawidłowości, jakich mogli dopuścić się kierowcy, z którymi pracujesz. Dzięki temu błyskawicznie dowiesz się, jeśli zajdzie próba manipulacji tachografem lub danymi. Zadbaj o dobre imię swojej firmy!