Które soczewki kontaktowe są najlepsze?

Każdy, kto podjął decyzję o rezygnacji z niezbyt wygodnych okularów zastanawia się jakie soczewki kontaktowe wybrać. Można korzystać z soczewek miesięcznych, dwutygodniowych, dziennych i całodobowych. Z pewnością każdy rodzaj ma swoje wady i zalety. Dla początkujących użytkowników zdecydowanie najwygodniejsze będą jednodniowe – takie jak soczewki MyDay. Nie trzeba pamiętać o ich pielęgnacji, odpada problem zakupu płynu, płukania soczewek i przechowywania ich w specjalnym pojemniku. W przypadku awarii typu zgubienie lub uszkodzenie soczewki po prostu zakładamy następną, nie musimy zmieniać całej pary, co przekłada się na minimalny koszt. Soczewki MyDay są bardzo wygodne dla osób zapracowanych, aktywnych a także nieco roztargnionych. Soczewki miesięczne i dwutygodniowe chociaż nieco tańsze wymagają bardzo starannej i systematycznej pielęgnacji. Są kłopotliwe w podróży, szczególnie jeśli poruszamy się po miejscach oddalonych od cywilizacji i nie zawsze mamy pod ręką łazienkę.

Gdzie można dostać soczewki MyDay?

Przed zakupem soczewek, niezależnie od ich marki i rodzaju należy zasięgnąć porady specjalisty. Nawet, jeli znamy dokładne parametry swoich szkieł do okularów przed zamianą ich na soczewki koniecznie należy zbadać wzrok. Doskonale ułatwia to strona producenta soczewek coopervision.pl. Nie tylko zawiera szczegółowe informacje i porady na temat użytkowania soczewek, ale współpracuje z najlepszymi salonami optycznymi, gdzie można przeprowadzić niezbędne badania i od ręki zaopatrzyć się w odpowiednie soczewki. Chociaż soczewki można kupić na popularnych portalach internetowych bezpieczniej będzie zrobić to za pośrednictwem coopervision.pl, gdzie zaopatrzymy się w soczewki z odpowiednimi certyfikatami, całkowicie bezpieczne dla wzroku i z długą datą przydatności do użytkowania. Coopervision.pl to firma z 40-letnią tradycją, która na bieżąco prowadzi badania i wprowadza na rynek najlepsze technologie dostępne obecnie na świecie – jedną z takich nowości są właśnie soczewki MyDay.

Dlaczego warto wybrać soczewki MyDay?

Soczewki MyDay to obecnie najbardziej miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe dostępne na rynku. Posiadają 100-procentową przepuszczalności tlenu, co jest niezwykle ważne dla komfortu widzenia i higieny narządu wzroku. Dzięki technologii Aquaform doskonale zatrzymują wodę, dzięki czemu nie wysychają i nie ma potrzeby dodatkowego nawilżania oka za pomocą specjalnych kropli. Doskonale korygują każdą wadę wzroku i blokują szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Są dostępne nie tylko dla dalekowidzów i krótkowidzów, ale również w wersji torycznej dla astygmatyków. Zapewniają o wiele większy komfort, co doświadczony użytkownik soczewek z pewnością od razu poczuje.

 

undefined