Jeśli planujesz organizację imprezy integracyjnej dla swojej firmy we Wrocławiu, świetnym rozwiązaniem może być udanie się do parku trampolin.

Bez znaczenia jest, ile lat mają współpracownicy, jak wysoko chcą skakać i dlaczego coraz wyżej! Chociaż najczęściej takie obiekty kojarzone są jako miejsca dla najmłodszych, to nadają się one również dla dorosłych. To właśnie parki z trampolinami stały się ostatnimi czasy jednymi spośród największych hitów na organizowanie imprez integracyjnych dla pracowników. Jump Hall Park Trampolin Wrocław stworzono po to, aby zaoferować odwiedzającym zupełnie nową atrakcję, pomysł na spędzanie czasu wolnego w radosny oraz aktywny sposób. Dlaczego na organizację imprezy firmowej warto wybrać właśnie Jump Hall? Na to pytanie, postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Wyjście firmowe? Wskakuj na świetną zabawę!

Impreza integracyjna Wrocław? Stolica Dolnego Śląska ma dla nas pewną, wyskakaną propozycję. Jest to ciekawe miejsce, gdzie możemy się wybrać razem z ekipą z pracy. To Park Trampolin Jump Hall, gdzie można spędzić czas na skakaniu na trampolinie oraz na innego typu aktywnościach takich, jak dodgeball, slamball czy ewolucje akrobatyczne. Z tego względu obiekt ten zyskał bardzo szybko popularność jako miejsce do organizowania imprez integracyjnych dla pracowników firm i obecnie z jego usług korzysta coraz większa ilość klientów biznesowych. Platforma do budowania relacji w grupie, nauka akrobacji, dużo radości oraz aktywnie spędzony czas to kwestie, które przemawiają za tym, aby w tym miejscu odbyła się Twoja impreza integracyjna. Jump Hall umożliwia w czasie zajęć z instruktorami naukę podstawowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Wybierając się do Jump Hall, możemy zapomnieć o następnym, niewątpliwie nudnym wyjściu firmowym. Park Trampolin Jump Hall to możliwość skorzystania podczas zajęć integracyjnych z:

  • wejścia na ściankę wspinaczkową na czas,
  • zagrania w zbijaka na trampolinach,
  • nauki ewolucji akrobatycznych i gimnastycznych,
  • rywalizacji na ściance wspinaczkowej,
  • zawodów wsadów do kosza,
  • skoków do basenu z gąbkami,

W Jump Hall znajdziesz również park linowy

Poza wymienionymi wyżej atrakcjami, jakie może zapewnić Park Trampolin Jump Hall, w tym obiekcie znajdziemy również park linowy. Jest to jedyny kryty, całoroczny park linowy na terenie Wrocławia oraz prawdopodobnie na całym Dolnym Śląsku. Jego trasa przebiega nad halą trampolin i złożona jest z dziewięciu torów z uwzględnieniem różnych poziomów trudności. Pomiędzy przeszkodami można natrafić na urozmaicające wyzwanie rekiny, meduzy, orki czy płaszczki. Przejście całej trasy może być świetną przygodą podczas imprezy integracyjnej dla całej załogi. Dla tych dysponujących niespożytkowaną energią, po przejściu trasy czeka ścianka wspinaczkowa, batuty, jak i inne atrakcje w parku z trampolinami.

Wyskakane wyjście firmowe tylko w Jump Hall!

Imprezy integracyjne organizowane w Jump Hall zapewniają sporo korzyści. Pośród nich wskazać należy, chociażby poprawę atmosfery w zespole firmowym, lepszą komunikację czy też doskonałą zabawę. Taka impreza może stanowić też idealną odskocznię od sztampowych i nudnych spotkań w firmie, które przebiegają najczęściej w barach albo restauracjach. Podsumowując powyższe, warto zauważyć, iż osoby planujące imprezę firmową we Wrocławiu, mogą śmiało skorzystać z oferty parku trampolin Jump Hall. Rezerwacji miejsc można dokonać poprzez stronę internetową, telefon albo mailowo.