Chyba wszystkie dzieci uwielbiają niespodzianki i słodycze, stąd też powstała idea jajek niespodzianek. Chciałbyś podarować maluchowi takie jajko, ale nie wiesz, które wybrać? Podpowiadamy, jakie jajka będą idealne na prezent.

Jajko niespodzianka dla chłopca

Szukasz jajka z niespodzianką dla chłopca? Z pewnością nie chcesz, aby przypadkiem w środku znalazł lalkę, biżuterię albo inne drobiazgi, które zazwyczaj bardziej cieszą dziewczynki. Doskonałym pomysłem będzie podarowanie chłopcu jajka CAR TOY, w którym znajdzie lizaka, cukierki, gumę z sokiem, a także unikalny samochodzik. Oprócz tego chłopakom z pewnością przypadnie do gustu jajko niespodzianka z figurką dinozaura. Jeżeli figurkę umieści się w wodzie, to będzie ona powiększała swój rozmiar. Dzięki temu dziecko ma okazję wyhodować własnego dinozaura.

Jakie jajko z niespodzianką dla dziewczynki?

Niektóre dziewczynki również lubią samochody i dinozaury. Jeżeli jednak nie masz pewności, czy taki prezent im się spodoba, postaw na coś bardziej dziewczęcego lub uniwersalnego. Dobrym rozwiązaniem jest zakup jajka niespodzianki UNICORN, w którym znajduje się cukierek i urocza figurka jednorożca. Dla dziewczynek zainteresowanych przyrodą świetnym upominkiem będzie jajko z figurką owada, rosnącą w wodzie. Dzięki temu będzie można wyhodować np. własną biedronkę.

Świąteczne jajka niespodzianki

Szukasz uniwersalnego jajka z niespodzianką, idealnego na prezent świąteczny? Do wyboru masz m.in. jajka z wizerunkiem św. Mikołaja i różnorodnymi zabawkami w środku. Warto również wybrać świąteczne czekoladowe kule z drobnym upominkiem w środku. Popularnością cieszą się także specjalne jajka wielkanocne ze słodyczami, zabawkami i świecącymi piłeczkami. Świąteczne jajka to doskonały upominek zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Są bardzo smaczne, a zarazem można w nich znaleźć uniwersalne zabawki.

Możesz mieć pewność, że jajko z niespodzianką wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wybierz którąś z powyższych opcji, a dziecko na pewno będzie zadowolone ze słodyczy i zabawki, którą znajdzie w środku.