Zmień swoje ciało dzięki działaniu Coolwaves

Najnowsza technologia Onda może pomóc przygotować Twoją sylwetkę na wakacje, a nawet sprawić, że będzie wyglądać piękniej niż kiedykolwiek. Ciało będzie wygładzone, ujędrnione oraz wyszczuplone, a Ty będziesz olśniewać przez całe lato. Technologia Onda wykorzystuje fale elektromagnetyczne, które od dawna były używane w medycynie estetycznej i przynosiły spektakularne efekty. Wciąż rozwijająca się technologia pozwoliła jednak na stworzenie terapii opartej na mikrofalach. Ich działanie pozwala na usunięcie cellulitu oraz zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zwiotczała skóra po zabiegu staje się napięta i wyraźnie młodsza.

Jeśli wciąż nie czujesz się gotowa na lato, wyszczuplanie sylwetki z technologią Onda może odmienić Twoje spojrzenie na swoje ciało. Dzięki wykorzystaniu mikrofal pozwala na selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i prowadzi do jej redukcji. Metoda jest całkowicie nieinwazyjna, a także bezpieczna dzięki odpowiednio dobranej częstotliwości fal. Modelowanie sylwetki na lato może być banalnie proste. Częstotliwość 2,45 GHz pozwala na bezproblemowe dotarcie do podskórnej tkanki tłuszczowej. Jeśli w wakacje zamierzasz pochwalić się pięknym ciałem w kostiumie kąpielowym, nie musisz martwić się o poparzenia, ponieważ głowice stosowane do zabiegu wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego. Skóra nie jest narażona na przegrzanie, a cały zabieg jest bezbolesny i nie powoduje dyskomfortu. Używana głowica do płytkiego działania pozwala na uzyskanie efektu ujędrnionej skóry, a także usuwa powierzchowny cellulit.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki głowicy, która dociera nawet do głębszych tkanek, możliwe jest widoczne wyszczuplanie sylwetki, dzięki zredukowaniu ilości tkanki tłuszczowej. Pozwala ona dotrzeć także do głębiej położonego cellulitu. Jeśli chcesz wyglądać pięknie na wakacyjnych zdjęciach technologia Onda może zlikwidować drugi podbródek. Raz na zawsze pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej w okolicy szyi i podbródka, dzięki czemu nie będziesz musiała nigdy więcej martwić się, że będzie widoczny na zdjęciach. Jeśli jakaś partia Twojego ciała nie satysfakcjonuje Cię i chciałabyś, żeby latem wyglądała atrakcyjniej mikrofale Coolwaves pozwolą na dotarcie w konkretne miejsce i zlokalizowane tam nawet głęboko pod skórą komórki tłuszczowe, następnie rozbiją je, a Twój organizm usunie je wraz z naturalnymi procesami metabolicznymi. Latem możesz bez przeszkód pokazać się w kostiumie lub krótkich spodenkach dzięki działaniu, które redukuje cellulit.

Szczuplejsza sylwetka już na pierwszy rzut oka

Modelowanie sylwetki z technologią Onda umożliwia nie tylko zredukowanie tkanki tłuszczowej, ale także widoczne ujędrnienie skóry. Mikrofale stymulują skurcz włókien kolagenowych oraz pobudzają produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu skóra jest wygładzona, ujędrniona i wygląda dużo młodziej. W okresie wakacyjnym jest to szczególnie pożądane, gdy ubieramy skąpe ubrania odsłaniające dużą część naszego ciała. Spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą tej innowacyjnej technologii jest szybkie i skuteczne. Urlop nie musi się już wiązać z zawstydzeniem i niechęcią do założenia stroju kąpielowego. Onda sprawi, że zyskasz pewność siebie i zapomnisz o mankamentach własnej sylwetki.