Jak szybko przelać pieniądze na PayPalOd jakiegoś czasu można w bardzo szybki sposób zasilić swoje konto w PayPal. Jest to możliwe dzięki usłudze powiązanej z firmą Trusty. Firma ta przyjęła za cel, aby wszystkie płatności odbywały się błyskawicznie. Nie inaczej jest po wdrożeniu jej usług w PayPal.

Dzięki powyższemu rozwiązaniu każde środki, które chcemy przelać na konto PayPal będą dostępne w ciągu minuty. Warto zaznaczyć, że nie jest pobierana żadna opłata, czy prowizja za błyskawiczne przelewy na PayPal.

Aby szybko przelać pieniądze na PayPal należy zalogować się na swoje konto i wybrać z lewego menu pozycję „Dodaj środki błyskawicznie z Trustly”

Można również bezpośrednio wejść na stronę www.paypal-doladowania.pl i wybrać przycisk „Doładuj konto teraz”.

Po zalogowaniu ukaże nam się poniższe okno, gdzie musimy wybrać bank, w którym mamy konto, kwotę na jaką chcemy zasilić konto w PayPal. Z racji, że została nawiązana współpraca z Trustly, musimy zatwierdzić ten fakt, że to akceptujemy.

Kolejny etap to podsumowanie naszego zlecenia błyskawicznej wpłaty pieniędzy. Pojawi się ikona dotpay, co oznacza, że zaraz będziemy obsłużeni w zakresie płatności internetowych.

Z automatu w powyższych podsumowaniu będą widnieć nasze dane z PayPal, nie zmieniamy ich. Pod ikona DotPay należy zaakceptować dwa punkty związane z tą firmą. Przechodzimy dalej klikając w przycisk „Kontynuuj”, co finalnie przekieruje nas do zalogowania się do naszego banku. Po zrealizowaniu przelewu nasze środki od razu znajdą się na koncie PayPal.