Poszukujesz samochodu, który wyróżnia się nie tylko jakością wykonania i niezawodnością, ale również interesującym designem i elegancją? Rozważ w takim razie zakup samochodu Volkswagen. Jego liczne zalety potrafią przyćmić oferty rywali. Spójrz dlaczego.

Volkswagen rozsądnym finansowym wyborem

Decydując się na jeden z samochodów VW, możesz mieć pewność rozsądnie wydanych pieniędzy. Przede wszystkim zakup odbywa się na preferencyjnych warunkach finansowych. Możesz wybrać na przykład kredyt lub też leasing EasyDrive i płacić w ten sposób korzystne raty bez konieczności ponoszenia wydatku na auto jednorazowo. Co więcej, do dyspozycji klientów jest także opcja z 0% wkładu własnego. To oznacza, że auto Volkswagen możesz zakupić praktycznie od ręki.

Prócz oszczędności przy zakupie, na właścicieli samochodów Volkswagen czekają także codzienne finansowe udogodnienia. Nowoczesne silniki TSI oraz TDI to bardzo oszczędna opcja, przez co możesz rzadziej tankować i jeździć taniej. Niektóre modele na jednym baku są w stanie przejechać nawet 1000 km. Czujesz, że to może być rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z https://centrumwroclaw.pl/vw/, umów na jazdę testową i sprawdź możliwości VW.

Gwarancja i jakość

Wiadomo, że cena i warunki finansowe to nie wszystko. Istotna jest również ochrona oraz bezpieczeństwo, na co również można liczyć, kupując model Volkswagena. Dzięki gwarancji mobilności można uzyskać ochronę prawie w całej Europie przez całą dobę. W razie awarii, kradzieży, wypadku czy prozaicznego rozładowania akumulatora można liczyć na wsparcie pod postacią pomocy na miejscu, holowania oraz auta zastępczego.

Kolejnym atutem aut Volkswagen są przeglądy co 30 000 km w pakiecie. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy, bo przy innych modelach samochodów przeglądy odbywają się częściej. Plusem skorzystania z oferty VW jest również oryginalne ubezpieczenie już od 2,85% wartości pojazdu. Ubezpieczenie opon? Jest już w cenie pod warunkiem zakupienia auta w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena po 1 marca 2018 roku. Klienci otrzymują na nie wówczas aż 36 miesięcy ubezpieczenia. Jeśli opony zostaną uszkodzone mechanicznie, wtedy wartość odszkodowania można odliczyć poprzez zakup nowych opon w serwisie VW. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji uszkodzeń własnych czy przez osoby trzecie.

Volkswagen liderem niezawodności

Prócz innych zalet, którymi odznaczają się auta marki Volkswagen, modele te charakteryzują się również małą liczbą usterek, które stwierdzane są w trakcie corocznych przeglądów technicznych. Według raportu DEKRA przygotowanego na podstawie oceny samochodów według różnych przebiegów, samochody marki Volkswagen wyprzedziły w rankingu ponad 160 innych pojazdów. W trakcie badania DEKRA badane były standardowe usterki, które pojawiają się w używanych samochodach. Wśród nich znaleźć można między innymi korozję układu wydechowego czy też luzy w zawieszeniu kół, które to świadczą o ogólnej wytrzymałości auta. Pod uwagę nie były brane usterki wynikające z zaniedbań właściciela, takie jak na przykład zużyte opony. Bycie liderem w takim rankingu jednoznacznie świadczy o klasie samochodów marki Volkswagen.