Serwis Apple – daj drugie życie swojemu urządzeniu

Apple to marka, której produkty kochają miliony użytkowników. Produkty tej firmy zawsze wyróżniały się najwyższą jakością połączoną z eleganckim oraz minimalistycznym designem. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najwyższej jakości urządzenia nie są niezniszczalne i co jakiś czas doznają uszkodzeń. Wymiana szybki Apple Watch albo naprawa Face ID to przykłady możliwych szkód.

  1. Serwis Apple – markowy sprzęt Apple jak nowy
  2. Zegarek Apple Watch – stylowy, modny i przydatny gadżet
  3. Wymiana szybki Apple Watch
  4. Naprawa Face ID

Nawet najtrwalsze urządzenia co jakiś czas doznają uszkodzeń i potrzebują wymiany wyświetlacza przez profesjonalny serwis.

Serwis Apple – markowy sprzęt Apple jak nowy

Serwis Apple jest miejscem, w którym dokonuje się napraw albo odświeża swoje urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka. Bez względu na to, czy to jest to nowy sprzęt, czy mający już swoje lata. Naprawa urządzeń marki Apple jest możliwa z wykorzystaniem najwyższej jakości elementów.
Problemy z urządzeniami Apple nie są czymś nadzwyczajnym. W końcu nawet najlepsze urządzenia mogą zostać uszkodzone. Oczywiście są to urządzenia charakteryzujące się najwyższą jakością; są bardzo stabilne i trwałe, ale nie oznacza to, że nic się nigdy z nimi nie stanie. Apple zawsze przykładał sporą wagę do tego, aby wszelkie produkty były trwałe, niezależnie czy jest to MacBook, iPad czy też iPhone. Osoby przychodzące do serwisów Apple mają określone problemy ze swoimi urządzeniami. Może być to pęknięty ekran bądź wymiana baterii, którymi zajmie się profesjonalny serwis. iPhone, Apple Watch, iPad (np. wymiana szybki ipad pro 12 9) – wszelkie naprawy przy tych urządzeniach są realizowane maksymalnie szybko i fachowo, dzięki czemu klient ma pewność, że jego sprzętem opiekuje się specjalista z prawdziwego zdarzenia.

Zegarek Apple Watch – stylowy, modny i przydatny gadżet

Oferta Apple, w której królowały smartfony i laptopy, została wzbogacona o zegarki, które z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników. Apple Watch staje się podstawowym elementem w garderobie milionów ludzi na całym świecie. W końcu omawiany zegarek wyróżnia nie tylko doskonałe działanie, ale także jego eleganci wygląd. Coraz więcej osób zaczyna postrzegać zegarek Apple Watch jako stały element codziennego ubioru. Trzeba jednak pamiętać, że czasem zdarzają się sytuacje, w których zegarek ulega uszkodzeniu albo po pewnym czasie użytkowania pojawiają się na nim rysy. Wymiana szybki Apple Watch wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem, jednak dla profesjonalnego serwisu nie jest problemem. Profesjonalna naprawa Apple Watch sprawia, że zbita szybka może być wymieniona w zegarku, a my nawet nie odczujemy różnicy w użytkowanym urządzeniu.

Wymiana szybki Apple Watch

Naprawa Apple Watch jest przeprowadzana z użyciem fabrycznej metody i specjalnych maszyn, dzięki czemu całość zachowuje oryginalną jakość i idealnie pasuje do korpusu urządzenia. Wymiana szybki jest istotna, ponieważ umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności i estetyki. Zbita szybka może utrudniać korzystanie z urządzenia oraz powodować nieestetyczny wygląd zegarka. Dodatkowo w przypadku poważnego uszkodzenia szybki, może dojść do uszkodzenia samego wyświetlacza albo innych elementów urządzenia. Jeżeli zdecydujesz się na wymianę zbitej szybki, wskazane jest dokonanie tego jak najszybciej, ponieważ zwlekanie z wymianą zwiększa ryzyko dalszych uszkodzeń.
Zbita lub porysowana szybka w zegarkach Apple wcale nie musi być spowodowana przez poważny wypadek. Mimo że zegarki Apple cechuje świetna jakość wykonania, to jednak nie są to urządzenia w pełni odporne na uszkodzenia zewnętrzne. Zegarki Apple, wśród produktów innych marek wyróżnia skomplikowana i niepowtarzalna konstrukcja, co sprawia, że wymiana ekranu na własną rękę lub w mało profesjonalnym serwisie z użyciem tanich zamienników może tak naprawdę przynieść więcej szkody niż pożytku.
Profesjonalna naprawa Apple Watch sprawia, że zbita szybka może być wymieniona w zegarku, a my nawet nie odczujemy różnicy w użytkowanym urządzeniu.

Naprawa Face ID

Face ID to technologia rozpoznawania twarzy, którą marka Apple wprowadziła w urządzeniach mobilnych. Dlaczego warto używać Face ID? Oto kilka powodów:

  • Szybkość i wygoda. Face ID umożliwia szybkie i łatwe odblokowywanie smartfona bez konieczności wpisywania kodu PIN czy hasła. Wystarczy jedynie spojrzeć na ekran telefonu, by system rozpoznał użytkownika, a następnie odblokował urządzenie.
  • Bezpieczeństwo. Face ID to jeden z najbezpieczniejszych sposobów odblokowywania telefonu. System wykorzystuje zaawansowane algorytmy do rozpoznawania naszej twarzy, dzięki czemu jest bardzo trudny do oszukania.
  • Kompatybilność z aplikacjami. Integracja z wieloma aplikacjami oznacza, że telefonu można używać do autoryzacji płatności, logowania do bankowości internetowej i innych czynności, które wymagają potwierdzania tożsamości.

Naprawa Face ID  jest możliwa w sytuacji, gdy:

  • iPhone nie rozpoznaje twarzy;
  • pojawia się komunikat „unieś iPhone nieco wyżej/niżej”;
  • funkcja Face ID jest niedostępna.

Bardzo często usterka spowodowana jest uszkodzeniem DOT PROJECTOR w telefonie. Urządzenie, które było narażone na upadek lub zalanie, bardzo często spotyka się z tym problemem. Niestety, aby wyeliminować problem, konieczne jest wysłanie iPhone’a do sprawdzonego serwisu.